Üsküdar Elektrik Taahhüt Proje Firmaları

Proser Elektrik Taahhüt Mühendislik, güçlü organizasyonu sayesinde elektrik taahhüt süreçlerinin daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ilerlemesini sağlıyor.

Ev, ofis, mağaza, villa, okul, hastane, otel, alışveriş merkezi ve daha birçok projede etkin uygulamalara imza atıyoruz. Yer aldığımız projelerde, insan yaşamını kolaylaştıracak sistem modellemelerini teknolojinin ışığı altında, alternatifli bir şekilde sunuyoruz.

Gerek ürün tedariği gerekse uygulama alanında kendini yenileyen ve geliştiren bir firmayız. Disiplinli çalışma prensibiyle ürün ve hizmet analizleri yaparak, sektörün güçlü bir parçası olmaya devam ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarıyla teknik kadromuzun gelişimini artırmanın yanı sıra sektörel büyümeye de katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Kartal Elektrik Taahhüt Firmaları

Tüm elektrik uygulama işleri en güzel şekilde yapılabilmesi için, ideale yakın doğrulukta yapılmış elektrik projeleri gerekmektedir. Elektrik Proje Hizmetleri uzman Elektrik Mühendisleri ve teknikerleri tarafından hazırlanmalı, tüm hesap ve detayları çözülmüş olmalıdır. Şartnameleri tam olmalı kullanılacak, malzemeler anahtar teslimi bir elektrik işleri ihalesi yapılacak kadar ayrıntılı tanımlanmalıdır. Şirketimiz elektrik mühendislerinin hazırladığı tüm Elektrik Proje Hizmetleri uygulamaya yönelik ve onunla paralel olmaktadır. Tüm proje ekibimiz uygulama tecrübesi olan, şantiyeler ile sürekli diyalog halinde olan teknik elemanlardan oluşmaktadır. Güç dağıtım tesisatı, aydınlatma, koruma sistemleri, güvenlik sistemleri, reaktif güç kompanzasyonu, yedek güç sistemleri, iletişim sistemleri, yangın algılama ve alarm sistemlerine ait hesap ve çizimler Elektrik Proje Hizmetleri kapsamındadır. Topraklama ölçümleri, termal kamera ölçümü, kaçak akım ölçümleri, elektrik iç tesisat uygunluk denetimi, enerji ve harmonik ölçümleri diğer yaptığımız hizmetlerdendir.İstanbul Elektrik Taahhüt Firmaları,Taahhüt alanında uzman bir firma ile çalışmak sorunsuz bir başarının adresi olarak karşımıza çıkmaktadır. Elektrik’ten sorunsuz ve güvenli bir şekilde yararlanabilmek için Proser Elektrik’in 5 yıllık firma tecrübemize güvenin. Firmamız Türkiye geneli tüm illerinde hizmet vermekle birlikte ana merkezi İstanbul olan firmamız Anadolu ve Avrupa yakası fark etmeksizin İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet sunmaktadır. İş disiplininden asla ödün vermeyen ve tasarruf etmek için kullanıcılarına

WhatsApp WhatsApp DESTEK
HEMEN ARA