Elektrik Danışmanlık Hizmetleri

Elektrik Danışmanlık Hizmetleri bir mühendislik hizmetidir. Elektrik proje tasarım danışmanlığı, malzeme danışmanlığı, aydınlatma danışmanlığı, kurumsal verimlilik danışmanlığı, yeşil binalar danışmanlığı bu hizmetin en fazla karşılaşılan alt konuları olmaktadır. Şirketimiz danışmanlık hizmetleri kapsamında hazırlattığınız projenin verimliliği ve sürdürülebilirliğini ele almaktadır. Özellikle fabrika ve işyerlerinde verimlilik ve ürün üretim maliyetlerinin önemi çok büyüktür. Tüm danışmanlık hizmetlerinde insan sağlığı, yönetmelikler, çevre dengesi ve verimlilik konularında değerlendirilerek raporlamalar yapılmaktadır. İhale dosyası hazırlama hizmeti de, danışmanlık hizmetleri bu kapsamında verilmektedir. Elektrik Danışmanlık Hizmetleri iki gruba ayrılmaktadır. Uygulama danışmanlığı ve tasarım danışmanlığı
Tasarım Danışmanlığı: Verimlilik araştırmaları, butik projeler danışmanlığı, projelerin uluslararası standartlara uygunluğu denetimi konularını kapsamaktadır.
Uygulama Danışmanlığı: Proje yönetimi, şantiyede kalite ve iş programı takibi, kontrol mühendisliği konularını kapsamaktadır.

WhatsApp WhatsApp DESTEK
HEMEN ARA